• Marcin N**** 40, Czestochowa 10 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na mieszkanie, ubezpieczenie na życie

   Pan Dariusz jest specjalistą w każdym calu. Polecam jego usługi jako osoby kompetentnej z duża wiedzą oraz co najważniejsze dostosowującej produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań klienta. Korzystam z usług pana Dariusza od 2008 roku i jestem pod wrażeniem jego zaangażowania i znajomości rynku finansowego.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Katarzyna L**** 40 lat, Częstochowa 05 / 2016

   Dotyczy: kredyt na dom

   Z Panem dariuszem współpraca to prawdziwa przyjemność. pan Dariusz przygotował nas do kredytu tak solidnie aby pomimo skomplikowanej sytuacji zoptymalizować nasze szanse. praca była długa i żmudna i choć my jako bezpośrednio zainteresowani czasami już traciliśmy nadzieję to Pan dariusz nie poddał się nigdy. dzięki jego determinacji pomocy i serdeczności zrealizowały się nasze marzenia. bardzo mu za to dziękujemy że nie zwątpił i walczył jak lew o nasze szczęście. każdego klienta traktuje indywidualnie dzięki czemu nie czuliśmy się jak klienci ale jak dobrzy znajomi. bardzo serdecznie polecam pana dariusza i wiem że jeśli jest cokolwiek co może zrobić żeby swojemu... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Anna Z**** 34 lata, Katowice 07 / 2017

   Dotyczy: Kredyt na mieszkanie

   Kupując mieszkanie i ubiegając się o kredyt skorzystałam z pomocy Pana Dariusza. Współpraca z Panem Dariuszem okazała się "strzałem w dziesiątkę"! Bardzo profesjonalnie pomógł wybrać najlepszą ofertę dla mnie, a także przeprowadził mnie przez formalności związane z kredytem. Na każdym etapie pilnował wszystkich szczegółów, co pozwoliło szybciej przejść przez procedury. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu w ciągu 3 miesięcy, cały proces dobiegł końca, a na jego pomoc i wsparcie mogłam liczyć także po podpisaniu umowy kredytowej. w 100% DORADCA GODNY POLECENIA!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Wojciech O**** 44 lata, Katowice 06 / 2017

   Dotyczy: kredyt na zakup domu

   Pan Dariusz pomagał nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Sprawa od samego początku była trudna i wielowątkowa, a im dalej tym kłody bardziej sypały się nam pod nogi. Pan Dariusz od samego początku wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem, a samo sfinalizowanie, naprawdę niełatwej sprawy było prawdziwym majstersztykiem. Pan Dariusz to nie tylko profesjonalista w każdym calu, ale przede wszystkim bardzo sympatyczny człowiek, który juz od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie. Po paru miesiącach pomógł mi również w uzyskaniu leasingu na zakup specjalistycznego sprzętu do firmy i tu też sprawa została załatwiona perfekcyjnie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paulina, Łukasz N**** 33 lata, Olkusz 06 / 2017

   Dotyczy: kredyt na dom

   Bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi za profesjonalne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu ma dom. Jest osobą kompetentną i cieszymy się, że spotkaliśmy taką osobę przy podjęciu takiej trudnej decyzji jak kredyt. Dokładnie przedstawił i wyjaśnił wszystkie procedury , jasno i klarownie. Wszystko załatwił od początku do końca. Naszą rolą było podjęcie decyzji i złożenie podpisów pod wnioskiem kredytowym i umową. Nigdy nie pozwolił stracić wiary, że uda się sprawę doprowadzić do końca. Jest osobą sympatyczną i godną zaufania. Dzięki niemu spełniamy swoje marzenie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi i GORĄCO POLECAMY.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • ANNA MARCIN g**** 30 lat, Nowe tokary 04 / 2017

   Dotyczy: kredyt na dom w mdm

   Fachowa pomoc przy realizacji marzeń czyli zakupu domu nad morzem (mimo iż odległość była ogromna bo prawie 600km). profesjonalna pomoc w wyborze odpowiedniej oferty kredytowej z dopłatą w programie mdm. Pomimo sfinalizowania umowy kredytowej pan Dariusz dalej pozostawał z nami w kontakcie. serdecznie polecamy

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Magdalena W**** 26 lat, Katowice 04 / 2017

   Dotyczy: Kredyt na mieszkanie

   Profesjonalista w każdym calu. Człowiek w pełni godny zaufania. Nawet cuda załatwia od ręki. Kilka miesięcy temu uzyskałam nieocenioną pomoc Pana Dariusza przy zorganizowaniu kredytu hipotecznego. Czas był mocno ograniczony, sprzedawca sprawiał problemy, a termin umowy zbliżał się nieuchronnie. Tylko dzięki zaangażowaniu pana Dariusza udało mi się ocalić pieniądze z wpłaty własnej i zrealizować zakup. Polecam każdemu! W przyszłości sama zamierzam korzystać z jego doradztwa.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Karolina K**** 28 lat 01 / 2017

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Mialam okazje wspolpracowac z Panem Dariuszem podczas kupowania mieszkania. Pan Dariusz wykazal sie pelnym zaangazowaniem, profesjonalizmem, wyrozumialoscia i cierpliwoscia podczas organizowania kredytu hipotecznego. To byla przyjemnosc moc uzyskac wsparcie od takiego fachowca, jakim jest wlasnie Pan Dariusz.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Maciek D**** 28 lat, Ruda Śląska 12 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na mieszkanie

   Można ze spokojnym sumieniem polecić Pana Dariusza, zgodnie z dewizą jest godny zaufania. Nie było żadnych niespodzianek ani niedomówień, cały proces starania się o kredyt na mieszkanie był od początku zrozumiały i zakończył się powodzeniem, a wymagał specjalnego podejścia z racji niestandardowej sytuacji. Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali doradcy finansowego, na pewno zgłosimy się ponownie!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Damian Z**** 39 lat, Olkusz 11 / 2016

   Dotyczy: kredyt na dom

   Mimo młodego jeszcze wieku, Pan Darek reprezentuje niezwykle profesjonalne podejście do swoich obowiązków. dobre rozeznanie rynku i często nieszablonowe podejście do rozwiązywania ewentualnych problemów, sprawiają że porady Pana Darka to realna pomoc nie tylko w trakcie wnioskowania o kredyt ale także na dalszych etapach życia w nowych realiach FINANSOWYCH.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin W**** 44 lata, Blachownia 11 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na dom

   Polecam z czystym sumieniem Pana Dariusza. Jego całkowite zaangażowanie i opiekę w trakcie starań o kredyt stanowią jak najlepszą rekomendację. Spośród wielu ofert potrafił wybrać tę najkorzystniejszą i najlepiej odpowiadającą oczekiwaniom. Była to już druga współpraca z Panem Dariuszem i jeśli znów pojawi się taka potrzeba, to bez wahania skorzystam z jego usług. Można mu zaufać całkowicie i to jest chyba wystarczająca rekomendacja.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Grzegorz J**** 31 lat, Iława 11 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na dom , ubezpieczenie na życie.

   Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dariusza. Kontakt i sposób załatwienia sprawy pomimo odległości nie stworzył najmniejszych problemów. Pełen profesjonalizm sprawia, że jest to osoba do której chętnie się wraca.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Mateusz i Ewelina **** 30 lat+, Gliwice 10 / 2016

   Dotyczy: kredyt na dom

   Jestem osobą która nie lubi zajmować się formalnościami i "papierami". Współpraca z panem Dariuszem okazała się więc być dobrym pomysłem. Jasno wytłumaczył i przedstawił nam oferty kredytów, zwrócił uwagę na kluczowe decyzje. Po wyborze oferty nie musieliśmy za dużo "załatwiać", więc pozostaje tylko podziękować za włożoną pracę za kulisami.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Przemysław W**** 40 lat, Częstochowa 09 / 2016

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Polecam Pana Dariusza. Korzystałem z Jego usług odnośnie dobrania odpowiedniego kredytu w celu zakupu większego mieszkania. Pan Dariusz właściwie pomógł mi wybrać odpowiedni kredyt do mojej w tym czasie wiązanej sytuacji, jeszcze sprzedaż starego mieszkania a już kupno nowego. Z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm, uczciwość, punktualność spotkań.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Kamil F**** 26l, Ruda Śląska 08 / 2016

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz pomagał nam przy kupnie mieszkania. od początku do końca konkretnie przeprowadził nas przez nieznany nam temat banków i kredytu hipotecznego. był również w kontakcie z pracownikiem dewelopera, co też pomogło szybciej przejść wszystkie procedury i organizowanie dokumentów. w międzyczasie zmieniliśmy założenia co do kredytu, jednak pan dariusz cierpliwie nas prowadził i zajął się wszystkimi dokumentami z banku. do samego końca mogliśmy liczyć na jego pomoc i wsparcie, również po podpisaniu umowy z bankiem. polecamy!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Grzegorz K**** 34 lata, Częstochowa 07 / 2016

   Dotyczy: Kredyt hiPoteczny

   Polecam usługi pana Dariusza. Współpracowałem z P. Dariuszem Dwukrotnie. Za Każdym razem wybór oferty dopasowany był do moich potrzeb. Nieoceniona pomoc szczególnie dla ludzi zapracowanych, nie mających czasu na bieganie za papierami. 100% kompetencji i wiedzy o aktualnycj ofertach banków. 100% zaangażowanie od początku do końca (łącznie z osobistą obecnością przy podpisaniu umowy kredytowej). Wymiana informacji drogĄ elektroniczną. Poleciłem Pana Dariusza kilku swoim znajOmym którzy realizowali inwestycje warte kilka milionów zł - w tych przypadkach zadowolenie sięgało 100%. SzczeRze polecam. Nie znajdziecie bardziej kompetentego i zaangażowanego doradcy.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jola i Mariusz **** 27 lat, Katowice 06 / 2016

   Dotyczy: Kredyt w MdM

   Polecamy Pana Dariusza wszystkim, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z kredytem praktycznie nie wychodząc z domu oraz wybrać dla siebie ofertę najkorzystniejszą. Oczywiście musieliśmy się kilka razy spotkać, w banku też, ale wszystkie formalności załatwił Pan Dariusz, my musieliśmy wszystko tylko podpisać i w sumie tyle, a dokumentów było bardzo dużo. Na szczęście udało się uzyskać dofinansowanie MdM mimo wielu chętnych. Trzeba było działać szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana usług i dziękujemy za profesjonalne doradztwo. Na pewno jest Pan doradcą godnym polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • MIchał L**** 30 lat, Sosnowiec 06 / 2016

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie mdm

   "Praca" z panem Dariuszem to czysta przyjemność. Po mimo kilku sporych komplikacji ze strony banku pan Dariusz wspierał mnie do samego końca. kiedy sprawa wydawała się beznadziejna służył radą i pomocą tak by cel został osiągnięty. Jest odpowiednią osobą na swoim stanowisku. pełen profesjonalizm,uprzejmość oraz ogromna wiedza. Mało tego nie jest stereotypowym "sprzedawcą usługi" który po wyjściu za drzwi nie pamięta nazwiska klienta. Przy każdym przypadkowym spotkaniu zawsze zapyta jak mieszkanie, jak się w nim mieszka,czy wszystko ze strony banku jest w porządku. Na pewno przy następnej okazji skorzystam z usług Pana Dariusza Sienkiewicza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jarek K**** 40 lat, Sosnowiec 04 / 2016

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   polecam w 100%, bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm, szybko i sprawnie pan dariusz pomógł przejść przez zawiłości systemów bankowych. jeszcze raz zdecydowanie polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Agnieszka r**** 32 lata, Orzesze 04 / 2016

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pana Dariusza cechuje profesjonalizm, ogromna wiedza na temat produktów finansowych i rzetelność. współpracując z Panem dariuszem mogliśmy być spokojni, że pomoże nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. i tak właśnie się stało. W krótkim czasie staliśmy się posiadaczami wymarzonego domu. wybraliśmy najlepszą dla nas opcję, dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc na każdym etapie, nawet przy sporządzaniu kosztorysu budowy. z czystym sumieniem polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz K**** 31 lat, Zabrze 03 / 2016

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w bardzo krótkim czasie. pana Dariusza cechuje ogromna wiedza na temat produktów finansowych. zawsze na czas, zgodnie z ustaleniami, szybko, skutecznie i w miłej atmosferze. szczerze polecam i pozdrawiam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paulina i Tomasz S**** 36 lat, Sosnowiec 02 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na dom

   Jeśli marzysz o swoim "m" nie ryzykuj, skorzystaj z pomocy fachowca. w naszym przypadku w spełnieniu naszego marzenia - zakupie domu pomógł pan Dariusz. Doskonale przeprowadził nas przez skomplikowaną drogę bankową, pomógł w załatwieniu wszelkich formalności. Piszemy z mężem tych parę miłych słów siedzący wygodnie na kanapie w w swoim gniazdku - dziękujemy Panie Dariuszu. Życzymy wielu zadowolonych "marzycieli" takich jak my!!!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Artur N**** 47 LAT, Ruda Śląska 01 / 2016

   Dotyczy: Kredyt na dom

   100% Profesjonalista. Współpraca z Panem Dariuszem przebiegała wzorcowo i można by rzec bez większych problemów, którymi to moglibyśmy być obciążeni przez innego doradcę o których to się nasłuchaliśmy. Pan Dariusz w tej materii myślał za nas i o naszych finansach. Wybór banku i przygotowanie się do ostatecznego podpisania umowy kredytowej był dla nas czystą formalnością. Z czystym sumienie serdecznie polecam osobę Pana Dariusza jako znającego swoje zagadnienie od podszewki. Napewno gdzy zajdzie jeszce taka potrzeba skorzystam z jego usług.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Daria W**** 30 lat, Sosnowiec 11 / 2015

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dariusza. Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Solidny, rzetelny, z dużą wiedzą w sektorze finansowym. W krótkim czasie Pan Dariusz załatwił wszelkie formalności, mimo iż nie było łatwo, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Teraz możemy cieszyć się własnym M. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Piotr J**** 39 lat, Sosnowiec 09 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pana Dariusza polecam z pełną odpowiedzialnością. W krótkim czasie doprowadził do finalizacji kredytu hipotecznego na dobrych warunkach mimo że warunki zastawu hipotecznego były niestandartowe. Skuteczny, profesjonalny i konkretny. Polecam w 100%.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Aneta W**** 42 lata, Częstochowa 09 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecam powierzenie ubiegania się o kredyt panu Darkowi. Jest rzetelny, opanowany, nieugięty w długofalowych rozmowach z bankiem - jak w moim przypadku:) Osoba z doświadczeniem i ogromną znajomością instrumentów finansowych, oraz procedur bankowych.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Anna Damian N**** 27 lat, Będzin 09 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Także w 100% polecamy pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Michał C**** 30 lat, Sosnowiec 08 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Miałem kontakt z 3 doradcami. Ostatni z Panem Dariuszem i można powiedzieć, że tylko on wiedział co mówi. Nie liczyło się jak najszybsze podpisanie umowy kredytowej, a podpisanie odpowiedniej. Jako jedyny wytłumaczył, że to co jest w ofercie banku, a co jest w rzeczywistości jest zupełnie inne.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Krzysztof C**** 30 lat, Zawiercie 08 / 2015

   Dotyczy: Ocena współpracy

   Współpraca układała się wzorowo od początku do końca. Temat prowadzony przez Pana Dariusza w naszym przypadku był dość skomplikowany pod względem logistyki ale udało się go doprowadzić do szczęśliwego końca. Jak najbardziej polecam 10/10

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Magda Krzysztof S**** 26 lat, Sosnowiec 06 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Trafiliśmy do Pana Dariusza zupełnie z przypadku.Teraz zawsze polecamy go swoim znajomym.Obydwoje jesteśmy zabiegani i zapracowani a mimo tego wszystkiego, udało nam się z pomocą Pana Darka uzyskać kredyt i zamknąć wszystkie formalności. Bardzo rzetelna, kompetentna osoba, doskonale znająca prawo i regulamin oraz znajdująca czas dla swoich klientów. Potrafiąca znaleźć rozwiązania których inni doradcy na pewno nie dostrzegliby. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin K**** 35 lat, Zawiercie 05 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pana Dariusza Sienkiewicza poleciła nam znajoma, która korzystała z jego usług przy realizacji kredytu hipotecznego. W jej opinii Pan Dariusz jest specjalistą do spraw wyjątkowo trudnych. Dlatego postanowiliśmy powierzyć mu prowadzenie naszego postępowania w podobnej, wyjątkowo trudnej sytuacji. Dziś, piszę te słowa z naszego własnego miejsca na ziemi. Co jest jednoznacznym i niezaprzeczalnym dowodem na to, że Pan Dariusz Sienkiewicz jest specjalistą nie tyle od spraw bardzo trudnych, co wręcz graniczących z niemożliwością. Mimo tego, że nasze oczekiwania były co najmniej nietypowe (żeby nie powiedzieć - dziwaczne), wskazał nam różne propozycje. Cierpliwie tłumaczył wszystkie te marże, prowizje, stopy i WIBORY.... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Ernest K**** 31 lat, Sosnowiec 05 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Razem z dziewczyną dziękujemy za poświęcony czas i z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Dariusza gdyż jest osobą uczciwą, sumienną oraz bardzo sympatyczną. Dzięki jego doświadczeniu bardzo sprawnie przebrnęliśmy przez cały gąszcz biurokratycznych spraw związanych z wzięciem kredytu hipotecznego. Dodam że namiary dostaliśmy od znajomego a w podjęciu decyzji pomogły nam również rekomendacje z tej strony :)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin P**** 32 lata, Katowice 04 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Mogę zarekomendować Pana Dariusza z czystym sumieniem. Dawno nie spotkałem na swojej drodze tak perfekcyjnej i profesjonalnej osoby. Pan Dariusz przeprowadził nas bardzo sprawnie przez wszystkie formalności i pomógł w doborze najlepszej oferty. Naprawdę polecam każdemu skorzystanie z usług Pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz M**** 30 lat / Siemianowice Śląskie 04 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecam skorzystanie z pomocy Pana Dariusza. Cała procedura trwała krótko, bez zbędnych formalności. Ogromna wiedza dotycząca preferencji banków, procedur i innych 'niuansów', które wpływają na ocenę zdolności, a o których nie tak łatwo jest się dowiedzieć w internecie czy placówce.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Piotr L**** 29 lat, Świerklaniec 03 / 2015

   Dotyczy: Profesjonalizm

   Człowiek który nie obiecuje a po prostu działa.Realne podejście do konkretnego tematu.Spokojny opanowany człowiek znający się na swojej pracy . Polecam zdecydowanie!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Alicja Łukasz J**** 37 lat, Katowice 03 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Profesjonalizm,kompetęcja,konkretne podejście,ogromne zaangażowanie w pracę. Bardzo polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Beata Rafał B**** 29 lat, Dąbrowa Górnicza 02 / 2015

   Dotyczy: zakup mieszkania

   W 2014 roku mieliśmy przyjemność poznać i skorzystać z pomocy Pana Dariusza w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Wszystkie formalności związane z kredytem przebiegły sprawnie, bezstresowo i co najważniejsze szybko. Pan Dariusz jest osobą która potrafi wyjaśnić każde nie zrozumiałe dla nas zagadnienia, poświęca tyle czasu ile potrzebujemy a także ułatwia załatwić kredyt od momentu wypisania wniosków do podpisania końcowej umowy. Gorąco polecamy Pana i Dariusza i jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz O**** 45 lat, Częstochowa 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Miałem w 2014 przyjemność korzystania z usług pana Dariusza. Wszytkim tym, którzy cenią sobie wysokie kompetencje, czas i pieniądze gorąco polecam. Jego profesjonalizm zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Już poleciłem jego usługi moim znajomym.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz D**** 33 lata, Częstochowa 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Dariusz znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Dariuszem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Dariusza!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Joanna i Dariusz K**** 38 lat, Katowice 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Zdecydowanie najlepszy doradca finansowy z jakim było dane nam się spotkać. Kompetentny, rzetelny, profesjonalny, a do tego bardzo sympatyczny. Doskonały specjalista. Polecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w poruszaniu się w zawiłym świecie finansów.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Bogusław S**** 51 lat, Siemianowice Śląskie 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz jest profesjonalistą, godnym polecenia, bardzo dobra współpraca, polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paulina W**** 26 lat, Dąbrowa Górnicza 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo rzetelny, sumienny specjalista w swoim fachu. Doradca,który zawsze służy radą. Cierpliwie do skutku tłumaczy trudne (dla laików) tematy finansowe . Zapewnia stały kontakt podczas procedury kredytowej, a nawet po przyznaniu kredytu zadzwonił i zapytał czy wszystko jest w porządku, czy potrzebujemy pomocy w tej lub innej sprawie finansowej. Bardzo miły, grzeczny, ciepły człowiek a przede wszystkim specjalista w sprawach kredytów. POLECAM !!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Sylwia Dawid F**** 27 lat, Ruda Śląska 01 / 2015

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Właściwy człowiek z fachową wiedzą na właściwym miejscu. Zawsze konkretne, rzetelne i prawdziwe informacje. Polecamy serdecznie każdemu, kto chce skorzystać z produktów finansowych jakiegokolwiek banku. W kwestii ubezpieczeń również można liczyć na fachową i skrojoną na miarę ofertę przygotowaną przez Pana Dariusza. Polecamy serdecznie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Katarzyna Łukasz R**** 31 lat, Bytom 12 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny - budowa domu

   Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, że spotkaliśmy Pana Dariusza na swojej drodze, dzięki Niemu już wkrótce będziemy mieszkać we własnym domu. Przed Panem Dariuszem korzystaliśmy z pomocy różnych doradców, którzy obiecywali że dostaniemy kredyt ........niestety na obietnicach się kończyło. Zrezygnowani zaczęliśmy szukać pozytywnych opini w internecie - KOGOŚ kto poradzi sobie z trudnym .... jak nie beznadziejnym przypadkiem. (...) Od momentu pierwszego spotkania do czasu podpisania umowy kredytowej minęły 3 tygodnie. Pan Dariusz był znakomicie przygotowany a na pierwsze spotkanie przyjechał z konkretnymi ofertami i plikiem dokumentów. Jeśli ktoś ma jakikolwiek problem kredytowy Pan Dariusz napewno znajdzie rozwiązanie. Polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Leszek K**** 49 lat, Katowice 12 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Z całym przekonaniem mogę polecić usługi Pana Dariusza. To jest człowiek, który wie, co mówi, ma doświadczenie i orientację w zawiłościach spraw finansowych, a przy tym myśli szeroko, nie ograniczając się do wciskania klientowi jakiejś jednej oferty (jak niektórzy inni). Już pierwsza rozmowa otworzyła mi oczy na aspekty, o których wcześniej nawet nie pomyślałem. A samo załatwianie kredytu to pokaz profesjonalizmu i rzetelności. Życzyłbym sobie i innym, żeby spotykać więcej takich fachowców na wyboistych drogach załatwiania różnych spraw.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Kamil D**** 26 lat, Blachownia 11 / 2014

   Dotyczy: kredyt budowlano-hipoteczny

   Pan Dariusz jest osobą kompetentną i rzetelną. Zna się na swojej pracy, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Szybka i sprawna obsługa klienta. Uprzejmie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Doradca godny zaufania i polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Katarzyna W**** 35 lat, Praszka 10 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Profesjonalista w swoim zawodzie. Kredyt pomógł nam uzyskać szybko, bezstresowo, formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Serdecznie polecam współpracę z Panem Dariuszem.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marta Piotr Z**** 33 lata, Mysłowice 08 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny - budowa domu

   Pan Dariusz Sienkiewicz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Rzetelny, kompetentny, dyspozycyjny i cierpliwy a do tego posiada ogromną wiedzę praktyczną. Pan Dariusz wytłumaczył nam w zrozumiały sposób zawiłe dla nas pojęcia związane ze światem finansów, załatwił za nas większość formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, prowadził za nas negocjacje z bankiem, które ostatecznie zakończyły się sukcesem bo podpisaliśmy umowę z bankiem. Jego obecność przy podpisywaniu umowy stanowiła dla nas dodatkowe oparcie. Dzień w którym podpisaliśmy umowę był dla nas otwarciem nowego rozdziału w życiu. Jesteśmy zadowoleni z warunków na jakich podpisaliśmy umowę ale to tak naprawdę zasługa Pana Dariusza. Gdyby... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz G**** 29 lat, Katowice 07 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   (...) mało kiedy w dzisiejszych czasach można znaleźć tak kompetentną osobę jak Pan:) ... Dzięki jeszcze raz za wszystko;)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Ireneusz i Monika O**** 36 lat, Dąbrowa Górnicza 06 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo polecamy Pana Dariusza. Pomocny, cierpliwy i, co nie zawsze jest regułą na tym rynku, z ogromną wiedzą. Pełen profesjonalizm. Kredyt mimo wielu dodatkowych "kłopotów" załatwiony sprawnie. Za co bardzo dziękujemy. Ktoś kto się zastanawia nad wyborem Pana Dariusza - nie powinien. Polecamy z całego serca.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Sławomir J**** 39 Lat, Konradów, P.P.H.U. Pol-Cars 06 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny firmowy

   Pan Dariusz dał się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner we współpracy. Oprócz tego kompetentny, przykładający ogromną wagę do słowności i punktualności. Marzenie rozwoju mojej firmy spełniło się. Doradca godny zaufania. Polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Grażyna S**** 51 lat, Pszczyna 05 / 2014

   Dotyczy: kredyt budowlany

   Jestem samotna matką,całe życie na kredytach,więc trochę tych doradców finansowych poznałam-Pan Dariusz jest wyjątkowy!Nie myśli o swoim zysku,tylko wkłada serce i poświęca czas,aby klient dostał jak najlepsze warunki kredytu,doradza rozsądne rozwiązania,nawet w trudnych sytuacjach jak moja,gdzie w 2 bankach dostałam odmowę ,dzięki Panu Dariuszowi otrzymałam kredyt budowlany i wreszcie będę miała wymarzony dom!!!Nie wiem,jak mu dziękować.To bardzo uczciwy i profesjonalny doradca,nie musiałam tracić czasu na wędrówkę po Bankach,wyjaśnił mi wszystko bardzo przystępnie,nawet pomógł w przygotowaniu kosztorysu,wszystkim zagubionym w gąszczu ofert bankowych go polecam!!!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Izabela i Jarosław C**** 32 lata, Żory 04 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Doradca z prawdziwego zdarzenia,specjalista i osoba godna polecenia,rzetelnie wywiązująca się z powierzonego mu zadania. Profesjonalne podejście do tematu. Szybka i solidna pomoc w załatwieniu kredytu. Polecamy usługi pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Olek K**** 48 lat, Częstochowa 03 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Darek Sienkiewicz to zawodowiec,człowiek niezwykle taktowny i godny zaufania-nazwisko zobowiązuje:)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paula B**** 35 lat, Częstochowa 03 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecam usługi pana Sienkiewicza, gdyż jest on doradcą rzetelnym, dokładnym, znajdującym czas dla klienta, w pełni wyjasniającym jego wątpliwości czy zawiłości całego procesu dotyczące uzyskania kredytu hipotecznego.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Anna G**** 52 lata, Częstochowa 03 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz okazał się specjalistą w swej dziedzinie. Niezwykle rzetelny i solidny doradca. Pełen profesjonalizm i szeroka wiedza. Ekspert godny polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Robert R**** 37 lat, Siemianowice Śląskie 03 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Zacznę od tego że jeżeli w dzisiejszych czasach można kogoś nazwać profesjonalistą, to Pan Sienkiewicz na pewno nim jest ( zaraz po mnie). Chodzenie po bankach i słuchanie ludzi którzy nie zawsze wiedzą o czym mówią-męczy.Na pewno polecę usługi Pana Dariusza swoim znajomym. POZDRAWIAM!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Sebastian B**** 28 lata, Częstochowa 03 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Rzetelny, kompetentny, konkretny. Polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Kamil R**** 28 lat, Częstochowa 02 / 2014

   Dotyczy: kredyt

   Rzetelny i kompetentny doradca, posiadający szeroką wiedzę i obdarzony dużą cierpliwością. Niezwykle dyspozycyjny i pomocny na każdym etapie starania się o kredyt. Na pewno pan Dariusz jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszy w branży. Godny polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Kasia i Tomek P**** 29 lat, Gliwice 01 / 2014

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy uzyskaniu kredytu hipotecznego. W każdej chwili jak były jakieś problemy pomagał, doradzał i objaśniał wszystko, a było tego sporo w związku z zawiłą procedurą adaptacji strychu na cele mieszkaniowe. Teraz już mieszkamy razem z żoną w wymarzonych czterech kontach i bardzo dziękujemy za pomoc uzyskaną przez Darka. Na chwilę obecną jak tylko ktoś ma problem w zakresie finansowania inwestycji nieruchomości to szczerze polecamy Darka

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Darek **** 12 / 2013

   Dotyczy: III filar

   rzetelny, fachowy, potrafiący prostym językiem udzielić porady, profesjonalista

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jarosław K**** 50 lat, Częstochowa 12 / 2013

   Dotyczy: kredyt konsolidacyjny gotówkowy

   Konsolidacja kredytów i pozyskaniu dodatkowych środków na edukacje dzieci. Zachęcam szczerze osoby stojące przed nowymi wyzwaniami finansowymi, do spotkania z Panem Sienkiewiczem. Taka rozmowa może otwierać drogi do realizacji planów, które w zwykłym trybie poszukiwań indywidualnych wydają się niemożliwe. Oczywiście nie mówimy tu o „finansowych cudach” a o uczciwym rzetelnym spłacaniu bankom pieniędzy, które pożyczyliśmy. Dziękuję Jarosław K.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Barbara B**** 34 lata, Siemianowice Śląskie 11 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Z całym przekonaniem polecam współpracę z panem Dariuszem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Pomógł nam uzyskać kredyt i dzięki jego pomocy uniknęliśmy biegania po bankach, wszystkie dokumenty związane z kredytem zostały wypełnione przez pana Dariusza i złożone w placówkach banków.Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza, zaangażowanie i doświadczenie to cechy, które go charakteryzują. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paweł S**** 34 lata, Blachownia 10 / 2013

   Dotyczy: obsługa kredytowa

   Osoba godna polecenia w sprawach doradztwa kredytowego ,bardzo dobra znajomość przepisów bankowych gorąco polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Lesław L**** 09 / 2013

   Dotyczy: konsolidacja

   Bardzo solidny doradca, udzielił mi bardzo rzetelnej informacji dotyczącej moich finansów, bardzo polecam wszystkim którzy nie mają znajomości, dotyczącej sfery finansowej. Rzetelny znający się na rzeczy i bardzo uczynny.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Michał B**** 34 lata, Jaworzno 09 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Najlepszą rekomendacją dla p. Dariusza jest to, że skorzystałem z Jego usług przy kredycie hipotecznym po raz drugi. Pierwszy raz kilka lat temu. Wiem, że rozwiązania zaproponowane przez doradcę są najlepszymi, jakie w danej chwili można znaleźć. Profesjonalizm, dbałość o klienta i rzetelność to cechy p. Sienkiewicza, które powodują, że kolejne przedsięwzięcia finansowe będę realizował z udziałem tego doradcy.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Monika i Aleksander S**** 32 lata, Katowice 06 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo polecam pana Dariusza - profesjonalny, rzetelny i posiadający dużą wiedzę dotyczącą kredytów, inwestycji i finansów. Doradca z dużym doświadczeniem w branży. Współpraca z nim była kompleksowa od pierwszego spotkania aż do podpisania umowy. Potrafi w prosty, a jednocześnie dokładny sposób wytłumaczyć zawiłości związane z kredytami i finansami. Mąż nie był przekonany do doradców finansowych. Teraz jest zadowolony i poleca znajomym pana Dariusza, wysoko oceniając jego pracę i zaangażowanie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Ilona P**** 31 lat, Dąbrowa Górnicza 06 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny oraz inwestycje

   Pan Dariusz jest osobą, jakich mało na rynku finansowym. Jego komunikacja dotycząca produktów finansowych jest dopasowana do wiedzy osoby, z którą się spotyka. Bardzo czujny w rozmowie, badający potrzeby klienta, dopytujący o najdrobniejsze kwestie, a wszystko po to, by osiągnąć cel ważny dla klienta. W trakcie współpracy Pan Dariusz kieruje się zadowoleniem klienta, udziela wyczerpujących odpowiedzi, wielokrotnie podpowiada możliwe rozwiązania i potrafi antycypować niechciany efekt :) Dzięki Niemu i Jego wiedzy można mieć po prostu "spokojną głowę" w zakresie finansowym.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Andrzej S**** 38 lat, Mysłowice 05 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz to prawdziwy specjalista i osoba godna polecenia. Profesjonalne podejście do tematu. Szybka i solidna pomoc w załatwieniu kredytu. Bez wahania mogę polecić usługi pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jolanta A**** 47 lat, Dąbrowa Górnicza 05 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Serdecznie polecam Pana Darka jako doradcę finansowego. Jest rzetelny, kontaktowy, terminowy. Ma dużą wiedzę dotyczącą finansów, jednocześnie jest bardzo sympatycznym człowiekiem, który prowadzi pomoc w uzyskaniu kredytu do podpisania umowy kredytowej, a także później.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Monika P**** 31 lat, Dąbrowa Górnicza 04 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz to godny polecenia doradca, rzetelny, kompetentny, profesjonalny specjalista w dziedzinie produktów kredytowych. Bardzo skuteczny, szybki w działaniu na bardzo wysokim poziomie. Posiada ogromną wiedzę dotyczącą produktów finansowych. A ponadto bardzo miły i sympatyczny człowiek. Polecam wszystkim, którzy szanują swój czas, cenią sobie bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji finansowych.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Dagmara F**** 27 lat, Katowice 04 / 2013

   Dotyczy: doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego

   Pan Dariusz Sienkiewicz był naszym Doradcą podczas podejmowania decyzji w sprawie sfinansowania zakupu mieszkania. Jego działania były w pełni profesjonalne i zdecydowanie widać było, iż jest osobą dobrze znająca rynek finansowy. Kredyt otrzymaliśmy sprawnie i w zasadzie w głównej mierze dzięki wiedzy Pana Dariusza. Bardzo polecamy tego Doradcę, również ze względu na jego sympatyczne usposobienie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Dominika F**** 32 lata, Katowice 03 / 2013

   Dotyczy: kredyt mieszkaniowy

   Gorąco polecam pomoc Pana Dariusza wszystkim, którzy pragną uzyskać kredyt mieszkaniowy i mają z tym "pewne" kłopoty. Naprawdę fachowa pomoc, zaangażowanie, uczciwość i dokładność prowadzenia sprawy pozwoliły nam na zakup naszego upatrzonego "M". Bez pomocy Pana Dariusza nawet nie udałoby się nam zacząć całej procedury, nie mówiąc o pozytywnym końcu sprawy. Pan Dariusz to fachowiec w swojej dziedzinie, który mocno zna się na rzeczy. Naprawdę polecam!!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Magdalena N**** 36 lat, Katowice 02 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Osoba godna polecenia,konkretna w swoich działaniach,"wie z czym i jak to się je".Myśle ze jest wstanie dać sobie rade każdymi utrudnieniami jakie trafiają się po drodze.Gorąco polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz N**** 31 lat, Dąbrowa Górnicza 02 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Godny polecenia, sumienny i staranny. Sprawa z kredytem została załatwiona bezproblemowo na najkorzystniejszych warunkach i bez zbędnej straty czasu. Nic dodać, nic ująć. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecać Pana Dariusza innym osobą potrzebującym pomocy w sprawach finansowych.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Renata S**** 55 lat, Dąbrowa Górnicza 01 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Doradca bardzo profesjonalny i bardzo skuteczny. Wykazuje ogromne zaangażowanie najpierw w wyborze optymalnego kredytu, a następnie w załatwieniu wszelkich formalności i rozwiązaniu ewentualnych problemów. W kontaktach z klientem niezwykle miły i dyspozycyjny. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marek D**** 43 lata, Gliwice 01 / 2013

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Kompleksowe i fachowe podejście do sprawy. Szczególnym polecenia jest fakt przeprowadzenia dogłębnej analizy sytuacji klienta, a następnie trafny dobór produktu finansowego. Bardzo cenna opieka nad całym ciągiem procesu uzyskania kredytu. Polecam serdecznie

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Aleksandra i Adam P**** 39 lat, Siemianowice Śląskie 11 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Razem z mężem dzięki Panu Dariuszowi pokonaliśmy wszystkie trudności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego z wielką łatwością. Doskonały kontakt telefoniczny, profesjonalizm i rzetelność przygotowania potrzebnych dokumentów, obecność podczas spotkań z przedstawicielami banku była dla nas prawdziwym oparciem. Osoba godna polecenia!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Monika i Marcin C**** 30 lat / Siemianowice Śląskie 11 / 2012

   Dotyczy: 38 lat, kredyt hipoteczny

   Spotkania z Panem Dariuszem, a było ich kilka były na najwyższym poziomie merytorycznym. W momencie spotkania odczuwa się że jest się w danej chwili najważniejszą osobą dla Pana Darka. Dziesiątki pytań, wątpliwości potrafił wyjaśnić a jak trzeba nawet rozrysować i rozwiać nasze obawy. Po podjętej decyzji nic nas nie interesowało, wszystko załatwił od A-Z. Oczywiście dokumenty musieliśmy przygotować, ale ich odbiór, kontakt z bankami, z deweloperem, ogółem wszystko było już na głowie Pana Darka. Jednym słowem zna się na swojej profesji i to procentuje. Szczerze polecamy gdyby ktoś potrzebował fachowej, konkretnej i rzetelnej informacji na temat kredytów. Nie obiecuje gruszek... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin S**** 27 lat, Katowice 10 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pełen profesjonalizm w tym co robi... polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz Z**** 29 lat, Katowice 10 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz z sukcesem poprowadził temat kredytu hipotecznego. Największy kłopot był związany ze skomplikowanymi formami działalności gospodarczej, którą banki na wstępie odrzucały bez próby zrozumienia. Po wytrwałej pracy i 4 próbach udało mu się znaleźć bank, w którym zapadła decyzja pozytywna. Współpraca bez zarzutu - 100% profesjonalizmu, wszystko świetnie na bieżąco wyjaśniane.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Basia i Tomek T**** 31 lat, Prasza 10 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo rzetelny doradca, w pełni poświęcony tematowi. W szerokim zakresie przedstawił nam wszelkie terminy związane z podjęciem kredytu hipotecznego, a sama procedura kredytowa przebiegła sprawnie i bez niespodzianek. Polecamy współpracę z Panem Darkiem w 100%.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jacek J**** 35 lat, Częsctochowa 09 / 2012

   Dotyczy: wybór oferty bankowej

   Witam, uważam że, z pomocy Darka warto skorzystać, sam niedawno korzystałem z niej, przy wyborze kredytu na mieszkanie i jestem zadowolony. Profesjonalnie zajmuje się doradztwem finansowym, patrząc przedewszystkim na korzyści dla klienta. Jeżeli masz problem z wyborem banku lub nie wiesz gdzie zainwestować swoje pieniądze, skorzystaj z Darka pomocy!!! POLECAM

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paweł K**** 34 lata, Częstochowa 09 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Profesjonalne doradztwo w pełnym zakresie od pierwszego kontaktu do zamknięcia sprzedaży, można liczyć na współpracę po zakończeniu całego procesu - doradcy bankowi mają się od kogo uczyć - pozdrawiam i polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Mateusz i Iwona B**** 27 lat, Dąbrowa Górnicza 08 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo rzetelny, kompetentny i punktualny doradca, profesjonalista w każdym calu. Informacje udzielane przez Pana Dariusza są rzeczowe i pomocne. Udziela konkretnych sugestii na co zwrócić uwagę przy doborze kredytu. Kredyt został przyznany szybciej niż oczekiwaliśmy. Doradca godny polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Joanna S**** 39 lat, Dąbrowa Górnicza 08 / 2012

   Dotyczy: kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym

   Profesjonalista w każdym calu :) Znający doskonale ofertę wielu firm finansowych i potrafiący wybrać tę, która zaspokoi potrzeby i oczekiwania klienta. Praktycznie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam !!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Katarzyna Adam B**** 44 lata, Katowice 07 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz ujął nas swoją kompetencja, cierpliwością, zaangażowaniem. Był dyspozycyjny, spokojnie prowadził nas przez zawiłości przepisów, proponując najlepsze rozwiązania. Z pewnością polecimy w przyszłości jego usługi znajomym.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Anna S**** 31 lat, Częstochowa 06 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Darek jest osobą niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę, rzetelny, sumienny, dyspozyjny. Kredyt został załatwiony niezwykle sprawnie. Na bieżąco przekazuje informacje. Jego kompetencji i fachowości mógłby pozazdrościć nie jeden doradca. Polecam Go każdemu potrzebującemu kredytowej pomocy i wierzcie mi, że każdy ma dokładnie taką samą opinię jak moja.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Agnieszka i Dariusz Ż**** 37 lat, Tarnowskie Góry 06 / 2012

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie i remont

   Do Pana Dariusza trafiliśmy z polecenia innej osoby. Nasze doświadczenia potwierdzają wielokrotnie wymieniane w rekomendacjach cechy doradcy: elastyczność, sumienność, zaangażowanie . Doradca z powołania.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Gabriela i Piotr N**** 30 lat, Sosnowiec 03 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Zdecydowanie Specjalista w swej dziedzinie - skuteczny, konkretny nieugięty i stanowczy w kontakcie z instytucją, natomiast cierpliwy, zaangażowany i dyspozycyjny we współpracy z klientem.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Dagmara D**** 37 lat, Dąbrowa Górnicza 03 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Konkretny, uczciwy, profesjonalny. Godny polecenia nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Szanuje cudzy czas. POLECAM!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Rafał B**** 37 lat, Praszka 03 / 2012

   Dotyczy: kredyt na dom

   Rzetelny i kompetentny doradca finansowy znający się na swojej pracy. Polecam każdemu kto chciałby kupić swój dom lub mieszkanie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Małgorzata i Piotr K**** 31 lat, Sosnowiec 02 / 2012

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Dariusz Sienkiewicz to świetny specjalista w dziedzinie doradztwa finansowego - rzetelny, kompetentny, dyspozycyjny a przy tym miły i wyrozumiały. Bez jego pomocy nie udałoby nam się uzyskać kredytu tak szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy usługi Pana Darka.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Ryszard S**** 31 lat, Dąbrowa Górnicza 12 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Rzeczowe i konkretne przedstawienie ofert banków. Fachowe rady i pomoc w wyborze najlepszego banku, posiadającego w swojej ofercie program "Rodzina na swoim". Współpraca przebiegła pomyślnie, cel został osiągnięty, pomimo iż nie obeszło się bez problemów i utrudnień ze strony banków. Szczerze polecam współpracę z doradcą Dariuszem Sienkiewiczem

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Aneta i Tomasz M**** 27 lat, Bojszowy Nowe 11 / 2011

   Dotyczy: kredyt na dom

   Problem nie do rozwiązania? Nie dla Pana Darka :) Z naszym trudnym przypadkiem walczyło wielu doradców, a wygrał tylko jeden - Pan Darek! A wszystko to sprawnie, rzetelnie i w miłej atmosferze! Zawsze spokojny i grzeczny, a co najważniejsze dostępny - za każdym razem odbierze telefon albo oddzwoni lub odpisze na maila :) ma mnóstwo cierpliwości, odpowie na każde "dziwne" pytanie :) Zanim poznaliśmy Pana Darka zaczęliśmy wątpić, że nasze marzenie się spełni, a niespełna 4 miesiące później domek już przykryty dachem :))) Nie wahajcie się przy wyborze tego Doradcy!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin K**** 33 lata, Gliwice 11 / 2011

   Dotyczy: kredyt na rozbudowę domu

   Specjalista, profesjonalista, pasjonat. Swoją pracę wykonuje rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i pasją. Zawiłości kredytowe tłumaczy jasno i spokojnie, a przy tym nie forsuje żadnej z propozycji. Dzięki niemu zmieniliśmy nasze myślenie o wyborze kredytu o 180 stopni i nie żałujemy. Pomocny na każdym etapie - bez takich ludzi wybór kredytu byłby męcząco trudny i z pewnością nietrafiony. Szczerze polecam każdemu!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Aleksandra i Marcin B**** 30 lat, Częstochowa 10 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz wykazał się dobrą znajomością tematu kredytów hipotecznych. Przeprowadzone przez niego symulacje wielu banków pozwoliły nam wybrać dogodny dla nas kredyt. Komunikatywność, rzetelność i dostępność są na pewno atutem Pana Darka. Polecamy!!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paweł W**** 32 lata, Będzin 10 / 2011

   Dotyczy: kredyt na dom

   Profesjonalista w każdym calu! Pan Dariusz pomógł w uzyskaniu kredytu na inwestycję od dewelopera nie cieszącego się w bankach dobrą renomą. Do tego kredyt został udzielony na bardzo dobrych warunkach. Do minimum ograniczył wszelkie formalności z naszej strony załatwiając wiele formalności samodzielnie. Wykazał się dużą stanowczością w negocjacjach z bankiem, służył pomocą i znajdował wyjście z każdej trudnej sytuacji. Z czystym sumieniem polecę Pana Dariusza każdej osobie, która będzie starała się o kredyt!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Damian i Magda H**** 37 lat, Katowice 09 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Krótko: skuteczny, pragmatyczny, terminowy, kompetentny, w moim przypadku: doskonały

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Krystyna B**** 38 lat, Katowice 09 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecam Pana Dariusza w 100%! Szybka, rzetelna, fachowa i miła obsługa. Taki powinien być każdy doradca!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin S**** 29 lat, Dąbrowa Górnicza 09 / 2011

   Dotyczy: kredyt na zakup mieszkania

   Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Artur T**** 29 lat, Częstochowa 08 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo rzetelny doradca,zawsze służący pomocą,radą. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć i doradzić. Bardzo miły i rzetelny. Polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Patrycja M**** 30 lat, Częstochowa 06 / 2011

   Dotyczy: kredyt na dom

   Bardzo lubię spotykać na swej drodze ludzi w pełni profesjonalnych, którzy poważnie podchodzą do swej pracy i w pełni jej się poświęcają. Pan Dariusz jest jedną z najbardziej profesjonalnych osób jakie spotkałam w swojej karierze ( pracuję w branży usługowej, więc spotykam się z wieloma różnymi osobami każdego dnia). Spotkania z nim to była czysta przyjemność. W sposób bardzo przystępny przedstawiał zagadnienia, pozostawiając decyzję do samodzielnego podjęcia. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecę wszystkim chętnym.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Adam G**** 35 lat, Katowice 06 / 2011

   Dotyczy: Kredyt na dom / Kredyt pod aktywa

   Jezeli ktokolwiek szuka Doradcy z prawdziwego zdarzenia to jedyna osoba na jaka powinien trafic i zycze tego kazdemu to Pan Dariusz. Z Panem Dariuszem przeprowadzilismy 2 nazwijmy to tranzakcje(kredyty), jego wiedza i kompetancja jest na bardzo wysokim poziomie a my podczas spotkan wiedzielismy ze jestesmy w dobrych rekach. Osobiscie polecilem juz kilku znajomym osobe Pana DAriusza i rowniez sa bardzo zadowoleni. Zapraszam wszystkich przyszlych kredytobiorcow do spotkania z Panem Dariuszem Sienkiewiczem.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Anna K**** 27 lat, Sosnowiec 06 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Rzetelna obsługa klienta; Fachowa pomoc i doradztwo; Profesjonalizm i zaangażowanie; Doradca kompetentny; dyspozycyjny; Pomocny w załatwianiu wszelkich formalności; sympatyczny i otwarty...... POLECAM PANA DARKA w 100% :) P.S. a teraz troche prywaty - dziękuje za pomyślne zalatwienie mojej sprawy, choć wiem, ze nie było lekko :) I mam nadzieję, że na tym nie koniec doradztwa... :) POZDRAWIAM Anna Kulczak

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz B**** 30 lat, Częstochowa 05 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Profesjonalne podejście do tematu. Szybka i solidna pomoc w załatwieniu kredytu. Informacje przekazywane na bieżąco. Bez wahania mogę polecić usługi pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin K**** 33 lata, Częstochowa 05 / 2011

   Dotyczy: kredyt na dom

   W pełni profesjonalna usługa, doradca o szerokiej wiedzy i kompetencjach przekraczających standarddowe usługi podobnego typu. Polecam nie tylko w kwestii dotyczącej kredytów hipotecznych, także innych usług finansowych.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Klaudia M**** 26 lat, Czeladź 05 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Z całą pewnością mogę polecić Pana Darka jako znakomitego doradcę. Pracuje na wysokim poziomie, jego stosunek do klienta jest wyważony a posiadana wiedza i doświadczenie sprawiają, że w gąszczu tych zawiłych procedur człowiek nie czuje się zagubiony. Ponadto dodam, że w obecnych czasach dyspozycyjność na tym stanowisku to cecha niezwykle cenna. Szczerze polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jolanta i Jarosław P**** 49 lat, Sosnowiec 05 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pan Dariusz, to osoba niezwykle solidna i obowiązkowa. Posiada ogromną wiedzę fachową. To specjalista i fachowiec w najwyższym tego słowa znaczeniu. W bardzo sprawny sposób, tłumacząc i wyjaśniając wszelkie nasze wątpliwości, przeprowadził nas przez procedury otrzymania kredytu. PROFESJONALISTA !!! GODNY POLECENIA !!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz Z**** 32 lata, Katowice 05 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Pomoc Pana Darka w uzyskaniu kredytu była nieoceniona, wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie, bezproblemowo i bezstresowo :) Polecam wszystkim poszukującym kompetentnego fachowca w dziedzinie kredytów!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Przemysław P**** 35 lat, Częsctochowa 04 / 2011

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Jak najbardziej polecam osobę Pana Dariusza Sienkiewicza,profesjonalne,rzetelne podejście do każdego rodzaju zapytania w kwestii finansowej.Biorąc jeszcze raz jakikolwiek kredyt hipoteczny , na pewno skorzystam z usług i podpowiedzi Pana Dariusza.Pozdrawiam .

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Gabriela T**** 33 lata, Sosnowiec 04 / 2011

   Dotyczy: kredyt konsolidacyjny hipoteczny

   Bardzo rzetelny i kompetentny doradca, na każdym etapie starania się o kredyt byliśmy rzeczowo informowani. Opcja kredytu, którą wybrał dla nas pan Dariusz była dużo bardziej satysfakcjonująca niż te, które proponowały nam banki zanim skontaktowaliśmy się z doradcą i co dla nas było również ważne kredyt otrzymaliśmy szybko. Doradca godny polecenia.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Karolina T**** 31 lat, Częstochowa 04 / 2011

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Bez zastrzeżeń polecam osobę Pana Dariusz Sienkiewicza każdemu kto chce załawić kredyt. Wszystkie formalności załawiane są szybko i fachowo. Pan Dariusz jest bardzo dyspozycyjny i mobilny. Zaoszędziłam bardzo dużo czasu i nerwów. Dostałam dobre warunki kredytowe i rzetelną wiedzę fachową.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Jolanta P**** 31 lat, Sosnowiec 04 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Wyśmienity kontakt, profesjonalne podejście, chęć pomocy nawet po podpisaniu umowy. Doradca godny zaufania i lista pozytywów jest naprawdę długa:-)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Agnieszka i Karol P**** 30 lat, Sosnowiec 03 / 2011

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Profesjonalne podejście do tematu. Szybka i solidna pomoc w załatwieniu kredytu. Informacje przekazywane na bieżąco. Bez wahania mogę polecić usługi pana Dariusza.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Sylwia i Tomasz L**** 32 lata, Sosnowiec 02 / 2011

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   OGROMNA WIEDZA MERYTORYCZNA, SZYBKA I SPRAWNA OBSŁUGA ORAZ DOSKONAŁY PRZEPŁYW INFORMACJI - INNYMI SŁOWY: PEŁEN PROFESJONALIZM! NADMIENIĘ, IŻ JESTEŚMY OSOBAMI MIESZKAJĄCYMI I PRACUJĄCYMI ZA GRANICĄ. BEZ POMOCY PANA DARKA BYŁOBY NAM BARDZO TRUDNO ZAŁATWIĆ WSZELKIE FORMALNOŚCI. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ USŁUGI PANA DARKA KAŻDEMU, KTO PODEJMUJE DECYZJĘ O ZACIĄGNIĘCIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Krzysztof T**** 46 lat, Katowice 11 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Moja opinia. Pan Sienkiewicz jest dobrze wykształconym doradcą. Posiada wiedzę i narzędzia elektroniczne do oceny kosztów i warunków kredytu. Byłem pod wrażeniem dobrego zapamiętywania szczegółów.W stosunku do klienta wykazał terminowe, rzetelne podejście. Dobra komunikatywność i wsłuchiwanie się w oczekiwania klienta. Niestety kontakt z jego współpracownikiem pod nieobecność uniemożliwił nam uzyskanie decyzji kredytowej z banku, osoba ta okazała się poprostu nieodpowiedzialną. Polecam usługi Pana Dariusza również moim znajomym, przy okazji dziękuję za nienaganą współpracę. Wszystkiego dobrego.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Michał C**** 30 lat, Częstochowa 11 / 2010

   Dotyczy: kredyt konsolidacyjny

   Bez dwóch zdań osoba godna polecenia. W sposób wyjątkowo sprawny pomógł mi odzyskać stabilność finansową poprzez przygotowanie dla mojej osoby naprawdę dobrej oferty kredytowej (konsolidacji zaciągniętych pożyczek). Obniżyło to moją miesięczną ratę o ok 65% ! Wydaje mi się, że na własną rękę nie byłbym w stanie osiągnąć takiego wyniku :-) Naprawdę polecam !!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Mateusz Ż**** 27 lat, Katowice 10 / 2010

   Dotyczy: Fundusze

   Pomoc Pana Darka w sprawie wyboru funduszu była nieoceniona. Stara się wytłumaczyć co dane rozwiązanie oznacza, tak by dokonać możliwie świadomej decyzji. Mogę polecić z czystym sumieniem.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin i Aleksandra D**** 31 lat, Dąbrowa Górnicza 09 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecamy gorąco usługi Darka Sienkiewicza . Jest bardzo kompetentny , rzetelny i szybki w działaniu. Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pomógł nam wybrać kredyt i załatwić wszelkie formalności.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paulina D**** 33 lata, Częstochowa 09 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Bardzo rzetelny doradca,zawsze służący pomocą,radą. Poświęca sporo czasu na tłumaczenie zawiłych tematów finansowych,cierpliwy,miły. Pomocny,gdy zaistniaje jakikolwiek problem w trakcie spłacania kedytu. Polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Edyta B**** Częstochowa 07 / 2010

   Dotyczy: Inwestycje

   Serdecznie polecam Pana Dariusza, jego pomoc w dobraniu odpowiednich dla nas funduszy inwestycyjnych jest nieoceniona. Co kwartał dostajemy aktualne informacje dotyczące posiadanych produktów. W każdej chwili możemy liczyc na rzetelne wyjaśnienie wątpliwych tematów i poradę. Jest to osoba o niesamowitej wiedzy.Życzyłabym wszystkim mieć takiego doradę finansowego!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paweł D**** 29 lat, Chorzów 07 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Nasza współpraca przebiegała bez zarzutu. Najbardziej utkwił mi w pamięci pełen profesjonalizm i spokojna ocena sytuacji i zimna krew w "gorącym" dla nas okresie. Zdecydowanie polecam, nie mam żadnych wątpliwości co do kompetencji Pana Dariusza. Chciałbym z takimi ludźmi współpracować nie tylko w tej dziedzinie...

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Sebastian P**** 29 lat, Kroczyce 07 / 2010

   Dotyczy: kredyt na budowę domu

   Bardzo dobra współpraca. Rzetelnie, szybko, wyczerpująco i na temat. Polecam Pana Darka!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz K**** 26 lat, Katowice 06 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Polecam Pana Darka na 1000%:) Bardzo solidny, rzetelny, a przede wszystkim skuteczny! P.S. Panie Darku, Pani Krysia z okienka nie taka straszna:-)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Agnieszka C**** 37 lat, Sosnowiec 06 / 2010

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Rzetelny, otwarty i niezwykle cierpliwy. Wykazał się wielkim profesjonalizmem w tym, co robi, wziął sprawy w swoje ręce i dziś jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nowego domu. Bardzo gorąco polecam, osoba godna zaufania!!!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Joanna G**** 26 lat, Ruda Śląska 05 / 2010

   Dotyczy: kredyt na dom

   Obsługa profesionalna duże zaangażowanie w przygotowaniu oferty, fachowa pomoc w doractwie i wyborze odpowiedniego banku, wykazanie dużej umiejętności w negocjowaniu waunków kredytu, wysoka kultura osobista i przyjazdny stosunek do klijenta

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Paweł C**** Częstochowa 03 / 2010

   Dotyczy: Plan inwestycyjny

   Witam wszystkich wszczególnosci Pan Dariusza ,jest to osoba o nieskazitelnej opini i znajaca się doskonale natym co robi.Mam przyjemnośc zasięgać porad Pana Dariusza od ponad trzech lat zawsze służy fachowa poradą i znajdzie czas dla każdego klijenta.Na kazdym doradztwie z jego strony bardzo dobrze wychodze w kmestji finansowej ,nawet w czasie recesji nie straciłem nawet 1grosza ,couinnych moich znajomych miało miejsce.GORĄCO polecam Pana Dariusza czuje się bardzo bezpiecznie ze swoimi oszczędnościami przy Jego doradctwem,nigdy nieznieniłbym na innego Doradce Finansowego ,zaufałem Mu jest bardzo miłym człowiekiem utrzymujemy stały kątakt GORĄCO POLECAM sprubujcie asami się przekonacie pozdrawiam Wszystkich . Paweł Chyra

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Leszek K**** 55 lat, Andrychów 03 / 2010

   Dotyczy: fundusze i kredyty

   RZETELNY KONKRETNY DORADCA.WSPÓŁPRACUJĘ Z P.DARIUSZEM DOBRYCH KILKA LAT .POLECAM WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE CHCĄ W UZYSKAĆ RZETELNĄ OPINIĘ BEZ NACIĄGANIA NA SIŁĘ BYLE TYLKO SPRZEDAĆ JAKIŚ PRODUKT.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Karolina M**** 29 lat, Sosnowiec 02 / 2010

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Bardzo rzetelny doradca, z dużą znajomością rynku. Służy pomocą i radą na każdym etapie pozyskiwania kredytu. Bardzo polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Aleksander B**** 29 lat, Częstochowa 06 / 2009

   Dotyczy: kredyt hipoteczny, inwestycje

   Jak ktoś się mnie pyta o kredyty, fundusze inwestycyjne, lokaty itp., to zawsze podaje numer do Pana Darka. Zawsze zorientowany w temacie i niezwykle pomocny. Doradzi i pomoże w załatwieniu formalności. Polecam.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Wioletta K**** Sosnowiec 03 / 2009

   Dotyczy: Inwestycje

   bardzo łatwy kontakt, miła osoba potrafiąca wytłumaczyć zawiłości finansowe, rzetelność przekazywanych informacji pewna :)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
Informacja o cookies Zamknij informację o cookies
Ta strona korzysta z plików cookies(ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej na temat samych plików, sposobu ich używania oraz polityce prywatności, kliknij w dowiedz się więcej.