• Magdalena **** 32, Sosnowiec 07 / 2023

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny, doradztwo

   Kontakt do Pana Dariusza otrzymałam od przyjaciół. Przyznam, że z początku byłam bardzo niepewna, czy podejmuję dobrą decyzje kontaktując się specjalistą ds. finansowych. Niestety, poprzednie doświadczenia pozostawiły po sobie nieprzyjemny ślad w pamięci, cichy głos który mówił mi, że muszę być ostrożna. Jednakże, zaufałam przyjaciołom i zaufałam Panu Dariuszowi. To była fantastyczna decyzja! Pan Dariusz jest profesjonalistą pod każdym względem, a jego profesjonalizm i ogromną wiedzę pięknie wzbogaca pasja i szczere człowieczeństwo. Do relacji z klientem podchodzi personalnie, poznając potrzeby, sytuacje finansową, oczekiwania i przez wspólną analizę prowadząc do najlepszego rozwiązania. Przez cały czas naszej współpracy czułam się bezpiecznie, otrzymywałam... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Bogdan Ś**** 06 / 2023

   Dotyczy: kredyt hipoteczny, ubezpieczenie nieruchomości

   Warto! Na Pana Darka trafiłem z polecenia, potrzebowałem kredyt hipoteczny. Ale byłem nieufny, bo jedyna słuszna wyszukiwarka raczej o Panu Darku milczy, niemniej postanowiłem zaufać mojemu łebskiemu koledze który go polecił. I się nie zawiodłem. Bardzo rzeczowy, kontaktowy, dbający o prawidłowy przebieg procesu, na żadnym etapie nie byłem sam, na każde pytanie dostałem jasną odpowiedź. Co zaskakujące, na żadnym etapie nie miałem wrażenia, że Pan Darek chce mi sprzedać produkt którego nie potrzebuję. Do tego stopnia, że o tym że jest także brokerem ubezpieczeniowym dowiedziałem się jakiś czas później (już po sfinalizowaniu kredytu), kiedy wróciłem do Niego z pytaniem, czy... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz L**** 35 lat, Katowice 05 / 2022

   Dotyczy: KREDYT HIPOTECZNY

   Kontakt do Pana Dariusza dostaliśmy od znajomych gdy rozglądaliśmy się za kredytem na zakup domu. Już na pierwszysm spotkaniu Pan Dariusz przeprowadził z nami analizę obecnej sytuacji, zapytał o preferencje dotyczące kredytu oraz nasze oczekiwania. Po przejrzeniu ofert dostępnych w różnych bankach otrzymaliśmy pełną informację dotyczącą 3 najlepszych ofert. Mieliśmy sporo pytań, na które Pan Darusz udzielił nam wyczerpujących odpowiedzi. Uzyskanie kredytu poszło bardzo sprawnie. Po uzyskaniu kredytu, niejednokrotnie kontaktowałem się z Panem Dariuszem i zawsze mogłem liczyć na szczerą i wyczerpującą odpowiedź oraz pomoc. Patrząc z perspektywy czasu wiem, że wybraliśmy najlepszą możliwą ofertę, z której jesteśmy cały czas... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Kamil **** 32 lata, Dabrowa Górnicza 07 / 2023

   Dotyczy: Kredyt na mieszkanie

   Kontakt do Pana Dariusza otrzymałem od znajomych, podczas pierwszego kontaktu po mimo natłoku swoich obowiązków Pan Dariusz znalazł chwilę na rozmowę telefoniczną i wstępną ocenę zdolności kredytowej. Z szczerym sercem mogę polecić Pana Dariusza każdemu pełen profesjonalizm i szczegółowe wyjaśnienie kluczowych kwestii dotyczących kredytów hipotecznych. Pan Dariusz to prawdziwa oaza spokoju, poprowadzi każdego przez zawiłości kredytowe. Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny bez zarzutów, zawsze oddzwania, dopyta, zwraca bardzo szczegółowo uwagę na każde drobne błędy, we wnioskach i zaświadczeniach. Uważam, że nie mogłem trafić na lepszą osobę jeśli chodzi o dobór kredytu.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Monika K**** 57, Sosnowiec 06 / 2023

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Jakiś czas temu podjęłam decyzję o kupnie niewielkiego mieszkania dla dorastającego dziecka. Konieczny okazał się kredyt i tak trafiłam do pana Dariusza Sienkiewicza. Gdyby nie jego profesjonalizm, biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną w kraju, pewnie porzuciłabym pomysł o zostaniu tzw. „inwestorką”. Pan Dariusz cierpliwie tłumaczył mi zasady funkcjonowania kredytu hipotecznego oraz kruczki dotyczące tzw. „zdolności kredytowej”, wytrwale tonował też moje emocje. Oczywiście, najważniejsze jest to, że po przeanalizowaniu dostarczonych przeze mnie informacji oraz dokumentów, przedstawił mi oferty dwóch banków – z jednej z nich skorzystałam. Pan Dariusz Sienkiewicz ma bardzo szeroką wiedzę na temat finansów i bogate doświadczenie zawodowe, a... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Mariusz J**** 34, Dąbrowa Górnicza 06 / 2023

   Dotyczy: kredyt na mieszkanie

   Do Pana Dariusza również dotarłem z polecenia. Od samego początku nasza współpraca była merytoryczna czego konsekwencją był przyznany kredyt. Pan Dariusz dołożył wszelkich starań abym mógł od samego początku do finalizacji transakcji czuć się spokojny. Jestem przekonany, że w przyszłości również skorzystam z zakresu usług finansowych, które oferuje.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz **** 39 lat, Dąbrowa Górnicza 06 / 2023

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Kontakt do Pana Dariusza otrzymałem od członka rodziny, oczywiście usłyszałem same pozytywy... I dokładnie tak samo wyglądała współpraca podczas procesu "organizowania" kredytu hipotecznego. Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc. Biorąc pod uwagę, że czasy kredytowe nie są zbyt łatwe, to wsparcie Pana Dariusza okazało się bezcenne. Już na początku wszystko fachowo wyjaśnił, zebrał potrzebne dane i przedstawił propozycje, które mogłem sobie wybrać. Oczywiście wszelkie niejasności czy obawy z mojej strony zostały wyjaśnione w profesjonalny sposób, co myślę że jest niezwykle ważne w kontaktach z bankami. O kredycie zaczęliśmy rozmawiać w marcu, wówczas poprosiłem Pana Dariusza aby umowę kredytową sfinalizować na konkretny... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Andrzej S**** 38 lat, Łaziska 06 / 2023

   Dotyczy: Kredyt

   Dzień dobry, Wraz z rodziną chciałbym bardzo Panu podziękować za udaną transakcję kupna domu. Pan Dariusz jest bardzo kompetentną osobą, która potrafi wszytko wytłumaczyć, objaśnić, wyliczyć, doradzić nawet osobie która nic w temacie zakupu domu nie wie. Od zawsze naszym marzeniem był dom, ale zawsze był wewnętrzny strach czy nam się uda czy jesteśmy w stanie to podołać. Jednak Pan Dariusz po wszystkich naszych rozmowach, wyliczeniach i profesjonalnym podejściu do klienta rozwiał nasze obawy i tak jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami naszego marzenia. Z całym sercem polecamy Pana Dariusza, jego profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Pozdrawiamy Andrzej z rodziną.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Małgorzata **** Katowice 04 / 2023

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Doradca w 100% profesjonalny, godny zaufania, ale co najważniejsze dbający w pierwszej kolejności o dobro klienta. Pełny cierpliwości odpowie na wszystkie pytania w oparciu o głęboką analizę, rozwieje wątpliwości, doradzi rozwiązanie najlepsze na dany moment i w perspektywie długoterminowej. Ogromna wiedza rynkowa i "otwarta" głowa. Współpraca nie kończy się na złożeniu podpisu finalnego. Doradza znajomym od wielu lat i nigdy nie zawiódł. Najlepszy w swojej branży. Polecam!

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • EWA **** 50 LAT, SOSNOWIEC 04 / 2023

   Dotyczy: KREDYT HIPOTECZNY

   Pan Dariusz jest osobą w pełni godną zaufania i polecenia jako doradca finansowy. W profesjonalny sposób zajął się całokształtem organizacji spraw związanych z moim kredytem hipotecznym na mieszkanie. Wybraliśmy najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości finansowych. Poza punktualnością i zaangażowaniem w sprawę, którą prowadził, wyróżnił się wysokim poziomem kultury osobistej, a nade wszystko uczciwością. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dariuszem i bardzo dziękuję, również za życzliwość i okazane wsparcie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marta G**** Rybnik 03 / 2023

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Gorąco polecam współpracę z Panem Dariuszem, niesamowicie pomógł nam w sprawie kredytu hipotecznego na dom. Nasza sprawa była dość skomplikowana, inne osoby nie poradziły sobie z tematem, natomiast Pan Darek stanął na wysokości zadania i pomógł załatwić wszelakie formalności oraz doradzić w wyborze odpowiedniej oferty. Nazywam Pana Darkiem "Człowiekiem do zadań specjalnych". Pomógł znam spełniać marzenia. Człowiek w pełni profesjonalny, dokładny i słowny.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz **** 32, Sosnowiec 02 / 2023

   Dotyczy: Kredyt na dom

   Witam. Jeśli chodzi o doradztwo kredytowe z pełną odpowiedzialnością chcę Państwu polecić usługi świadczone przez Pana Dariusza Sienkiewicza. Jest osobą kompetentną, profesjonalną, zaangażowaną we współpracy. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pomocy jaką uzyskaliśmy. Przez cały okres od pierwszego spotkania Pan Dariusz czuwał nad poprawnym przebiegiem naszego starania oraz otrzymania kredytu. Na każdym etapie Pan Dariusz tłumaczył dokładnie o co chodzi i jak kolejny proces będzie wyglądać. Bardzo zadowalający był również bezproblemowy kontakt dosłownie o każdej porze dnia, aż do późnych godzin nocnych. Dziękujemy za pomoc w realizacji marzeń i serdecznie pozdrawiamy.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Radosław S**** 35 lat, Czeladź 02 / 2023

   Dotyczy: kredyt na dom

   Pan Dariusz zadziwia profesjonalizmem i podejściem do każdego klienta. Współpraca na najwyższym poziomie. Staranne oraz skrupulatne załatwienie wszystkich formalności. Polecam Serdecznie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • ANNA **** 50 LAT 01 / 2023

   Dotyczy: KREDYT na mieszkanie

   Serdecznie polecam kontakt z Panem Dariuszem, fachowość i profesjonalizm na każdym etapie załatwiania spraw. Nie spotkałam do tej pory tak rzetelnej, skrupulatnej i skutecznej osoby. Dzięki jego pomocy mogę cieszyć się swoim nowym wspaniałym mieszkaniem. Polecam

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Adam P**** Będzin 06 / 2022

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Z Panem Darkiem zrealizowałem już kilka projektów. Pełen profesjonalizm, miły i cierpliwy. Mój kontakt z bankiem został ograniczony do minimum – złożenie podpisu. Po otrzymaniu mojego pełnomocnictwa zapomniałem, że realizuję jakiś temat. Czy polecić komuś Pana Dariusza ? Zdecydowanie TAK ! Czy musiałem się angażować w procedury bankowe ? Zdecydowanie NIE ! W przyszłym roku Pan Dariusz otrzyma kolejne zadanie.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Wiola G**** 29 lat, Gliwice 05 / 2022

   Dotyczy: Kredyt hipoteczny

   Możemy szczerze z mężem polecić Pana Dariusza. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt a przede wszystkim przemiła osoba. Dzięki Panu Dariuszowi uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na mieszkanie. To właśnie Pan Dariusz poszukał dla nas odpowiedniej i bezpiecznej oferty. Wszelkie niejasności oraz trudności były wyjaśniane oraz rozwiązywanie na bieżąco. Pomógł nam w poszukiwaniu dodatkowego ubezpieczenia na mieszkanie oraz na życie. Niejednokrotnie już po uzyskaniu kredytu, kontaktowaliśmy się z Panem Dariuszem i nigdy nie odmówił nam pomocy i wsparcia. Super człowiek, super profesjonalista. :)

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Tomasz **** 30, Katowice 06 / 2021

   Dotyczy: kredyt hipoteczny

   Drogi czytelniku, kontakt do Pana Dariusza otrzymałem z innego polecenia, więc i ja dziś na wstępie mogę śmiało to zrobić. Starając się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania wybrałem jedną z kilku przygotowanych przez niego ofert. Sam proces ich doboru oparł się w rozmowie na temat pewnych wymagań, które mnie interesowały. Wszelkie postawione wymagania ofertowe zostały spełnione, z czego jestem niezwykle zadowolony. Oprócz tego Pan Dariusz jest w pełni mocy tego słowa ekspertem, gdyż łączy ze sobą wiedzę z zakresu finansów, prawa oraz pracy z człowiekiem. Decydując się na współpracę z Panem Dariuszem możesz być pewien zaoszczędzonego czasu oraz stresu.... >>>

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Łukasz Ć**** 44 lata, Olkusz 01 / 2021

   Dotyczy: kredyt na dom

   Pełny profesjonalizm, od początku do końca, tzn. od rozmowy czym jest kredyt do podpisania umowy w banku. Pan Dariusz ma niezwykłą łatwość w tłumaczeniu zawiłości kredytowych na język zrozumiały dla kredytobiorcy. Polecam jego usługi z pełną odpowiedzialnością.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Michał G**** 07 / 2020

   Dotyczy: Kredyt na dom

   Pana Dariusza wybrałem z polecenia Znajomego. Już na pierwszym spotkaniu można było zauważyć kompetencje i pełen profesjonalizm w zakresie świadczonych usług. Dzięki Panu Dariuszowi mogliśmy poznać wszystkie szczegóły i niuanse związane z kredytem hipotecznym co pozwoliło na świadomy wybór konkretnej oferty. Pan Darek towarzyszył nam do samego końca – do momentu podpisania umowy kredytowej. Dzięki Panu Darkowi zaoszczędziliśmy wiele czasu oraz niepotrzebnych nerwów, których i tak nie brakuje przy budowie domu. Z czystym sumieniem mogę polecić osobę Pana Darka.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Marcin K**** 30 lat, Sosnowiec 05 / 2020

   Dotyczy: kredyt na dom

   Możemy szczerze polecić Pana Dariusza. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt a przede wszystkim przemiła osoba. Dzięki niemu uzyskaliśmy kredyt skrojony na nasze potrzeby.

   PRZEKAŻ REKOMENDACJĘ
  • Strona 1 z 10 1 2 3 10
Informacja o cookies Zamknij informację o cookies
Ta strona korzysta z plików cookies(ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej na temat samych plików, sposobu ich używania oraz polityce prywatności, kliknij w dowiedz się więcej.